Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Genezing van een pijnlijke schouder

Op een zaterdagochtend werd ik wakker met een zeer pijnlijke linker schouder. Mij draaien deed vreselijk pijn en ik vond ook geen goede manier van liggen. Anika, een echte vroege vogel van 2,5 jaar, mag in het weekend ’s morgens bij ons in bed kruipen. Niet lang nadat ik wakker was geworden hoorden we haar roepen : “ik ben wakker !!!” Sven ging haar halen en zoals steeds huppelt ze dan naar mijn kant van het bed om na een uitbundige begroeting over mij heen het bed in te kruipen. Maar deze ochtend deed het echt veel te pijn en ze schrok dan ook toen ik nogal luid “auw” riep tijdens haar wilde tocht. Ze was heel bezorgd en vroeg of in pijn had. Toen ik haar zei dat heel mijn schouder pijn deed, legde ze haar handjes zacht op mijn schouder en bad “Jezus, genees mama. Pijn moet weg !” en ogenblikkelijk verdween de pijn en kon ik mij weer vrij bewegen. Dank u Jezus!

Een heel nieuw leven

Deze zeer openhartige getuigenis kregen we doorgestuurd van iemand die onze laatste Vaderhartschool volgde. Ze vroeg ons anoniem te blijven, wat we graag respecteren!

“Jarenlang heb ik geworsteld; het leven voelde als een strijd die ik moest zien te overleven. Ik voelde me overgeleverd aan deze strijd: aan negatieve gedachten, depressie, pijn en eenzaamheid.

Lees meer...

De ultieme vraag die zelfs de strafste wetenschappers vermijden. 

Het is een vraag waar eigenlijk iedereen mee zou moeten en kunnen geconfronteerd worden. Ik geloof dat tot hiertoe niemand deze vraag zomaar voor de vuist weg zou kunnen beantwoorden. Maar er is goed nieuws, want de vraag kennen is voldoende om alle schatten die God voor jou klaar liggen heeft te bereiken. Het is natuurlijk een Bijbelse vraag en ze is levensveranderend. Ik vermoed dat u ondertussen nieuwsgierig geworden bent; 

U vindt de vraag in Job 38:4. De vraag die God daar stelt is: “waar waart gij toen Ik de aarde grondvestte?”. Volgens onderzoeken is 80 % van de wereldbevolking actief met geloof bezig en probeert 20 % zichzelf en anderen ervan te overtuigen dat er geen God is. Dat laatste blijkt in het Westen goed aan te slaan. Daar wordt gepromoot dat je alleen moet geloven wat je kan begrijpen. En als je iets echt niet kan begrijpen dan maak je er maar een theorie rond, zodanig dat je min of meer een plausibele uitleg hebt... 

Vroeger was ik nogal veel met evolutie bezig omdat dit thema belangrijk was in mijn opleiding. Toen ik mijn leven aan Jezus gaf en meteen geconfronteerd werd met de eerste hoofdstukken in de Bijbel die over schepping spraken, was ik sowieso uitgedaagd. Als die eerste hoofdstukken niet zouden kloppen, waarom zou ik dan de rest ernstig nemen? 

Er zijn nog steeds heel wat gelovige mensen die er voor kiezen om selectief te geloven. Volgens hen kan God het ene wel en het andere niet. Dit berooft vele mensen van zegen omdat hun geloof gebaseerd is op wat ze kunnen zien. 

Gods vraag is zo eenvoudig en verfrissend en ook zo “to the point” als het maar kan. “Waar waart gij toen Ik de aarde gemaakt heb?” Niemand kan zeggen dat hij erbij was. Dus als we er een studie over maken, moeten we ons baseren op wat we aannemen of met andere woorden geloven.
De evolutionisten geloven dan ook dat alles toeval is, inclusief onze aanwezigheid. Daar er veel minder missing links zijn in het scheppingsverhaal dan in de evolutietheorie, is het voor mij ook makkelijker om te geloven. 

Als alles toevallig ontstaan en zinloos zou zijn, dan zou die trend zich blijven voortzetten. Toch zijn enorm veel mensen bezig met zinvragen en hulpverlening. God doet nog steeds wonderen, God verandert nog steeds situaties en mensenlevens. God geneest. Stil worden bij de vraag “waar waart gij?” zou veel effectiever zijn dan overal een antwoord op proberen te vinden. 

Eén ding is zeker : God onze liefdevolle Vader was er toen en Hij is er nog steeds. Aan jou om in Hem te geloven en Hem Zijn wonderwerken in jouw leven te laten doen. Veel zegen ermee! 

Hugo 

Our website is protected by DMC Firewall!