Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Genezen stembanden via onze gebedsdoos

We kregen van Isabelle volgend getuigenis via mail:

“Dag lieve mensen,

Een hele tijd geleden vroeg ik gebed voor de genezing van mijn stembanden. Ze sloten niet helemaal zodat ik lange tijd hees was en niet meer kon zingen. Graag wil ik laten weten dat ze volledig hersteld zijn. Eigenlijk al na een maand, maar ik vergat dit telkens even te laten weten en jullie te bedanken voor jullie gebed.
Iedere keer tijdens de lofzang in de kerk dacht ik eraan terwijl ik aan het zingen was, maar eens thuis dacht ik er niet meer aan. Toch vind ik het belangrijk om jullie verder te bemoedigen en jullie te laten weten dat gebed echt helpt.

Hier mijn verhaal:

Lees meer...

Zware val voor een reis

ZWARE VAL VOOR EEN REIS
Een tijdje terug besloot Jean een herstelling uit te voeren aan de achterkant van zijn huis.
Hij zou immers samen met zijn vrouw, Sientje, voor de eerste keer op reis gaan naar Zuid-Afrika en Jean wou zijn huis in orde achterlaten. Voor die werken moest hij een ladder plaatsen op het dak van de keuken. Tijdens de werkzaamheden schoof de ladder onderuit en viel hij op het dak van de keuken. Zijn arm en knie waren erg verwond. Eerst deed hij nog een poging om zijn werk af te maken maar hij kwam tot de (letterlijk) pijnlijke vaststelling dat hij helemaal niet meer uit de voeten kon. Zijn oudste zoon bracht hem naar de dokter waar hij meteen onderzocht werd.

Lees meer...

Fietsen doe je alleen

Wat een absurde uitspraak. Er zijn fietsvakanties, fietsclubs, amateur renners zoeken elkaar op om in kleine of grote groepen te toeren, hele families gaan zondag samen fietsen. Het lijkt echt wel op christen zijn. Hier zeg je toch ook niet: ”christen zijn doe je alleen”. Heel het Nieuwe Testament staat vol over samenkomen, samen bidden, samen dingen doen en zelfs samen leven. 

Maar toch ... fietsen doe je alleen.
Je leert alleen je evenwicht te houden. Als kind krijg je natuurlijk hulp van ouders of ervaren mensen maar je bent het zelf die je tweede voet van de grond haalt om het avontuur te beginnen. 

Zo is het ook met het christen zijn.
De Bijbel leert ons dat we onderwijs nodig hebben, dat we elkaar nodig hebben, dat we elkaar lief moeten hebben. Maar als het om jouw relatie met God gaat, maak jij de keuze, sta jij op de beloften, leer jij God te begrijpen en zet jij stappen.
Zolang iemand in je buurt een middelaar moet zijn, heb je er nog geen idee van hoeveel Vader van je houdt. Aan dat besef en die relatie kan je werken ...

Fietsen doe je alleen maar het is erg fijn met al die andere fietsers om je heen! 

 

Veel zegen!

Hugo 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!