Recent

Een heel nieuw leven

We kregen met nieuwjaar een heel bijzonder kaartje van Ria.

Het begon als volgt: “Ik zou graag de Heer willen danken voor het nieuwe leven dat ik ontvangen heb. Voor mij is psalm 103 vers 5 (“zodat uw jeugd zich vernieuwt als die van een arend”) levensecht. Ik ga fietsen, zwemmen, stap kilometers met de hond, werk in mijn tuin…mijn bamboowoud wordt stilaan een echte tuin.”

Lees meer...

God geneest gezwel in de knie

Simonne sukkelde al een tijdje met een pijnlijke knie. De dokter stelde vast dat er zich een klein schijfje in bevond.
Vijf dagen later, na het uitvoeren van een echografie, stelde men vast dat dit kleine schijfje reeds 2.5 cm lang geworden was en een vinger dik.

Lees meer...

De lokale Kerk : Hoop voor de toekomst !

Johannes 19:30 “Toen Jezus dan de zure wijn genomen had, zeide Hij : Het is volbracht ! En Hij boog het hoofd en gaf de geest.”

Dat is de hoop die wij hebben en willen geven aan een wanhopige wereld. Jezus heeft het werk volbracht !

Wat is er nu precies volbracht ? Jezus heeft aan het kruis drie dingen omgewisseld :

- onze zonden tegen Zijn rechtvaardigheid, Romeinen 3:21-24 “Thans is echter buiten de wet om gerechtigheid Gods openbaar geworden, waarvan de wet en de profeten getuigen, en wel gerechtigheid Gods door het geloof in Jezus Christus, voor allen, die geloven; want er is geen onderscheid. Want allen hebben gezondigd en derven de heerlijkheid Gods, en worden om niet gerechtvaardigd uit Zijn genade, door de verlossing in Christus Jezus.”

- onze armoede tegen Zijn voorspoed, 2 Korinte 8:9 “Gij kent immers de genade van onze Here Jezus, dat Hij om uwentwil arm is geworden, terwijl Hij rijk was, opdat gij door Zijn armoede rijk zoudt worden.”

- onze ziekte tegen Zijn gezondheid, 1 Petrus 2:24 “die zelf onze zonden in Zijn lichaam op het hout gebracht heeft, opdat wij, aan de zonden afgestorven, voor de gerechtigheid zouden leven; en door Zijn striemen zijt gij genezen.”

Geloof begint bij hoop. De plaatselijke kerk is in potentie de invloedrijkste kracht op aarde. De Kerk is door God gegeven om een plaats van verlossing, vrijmaking, genezing en herstel te zijn… een plaats waar mensen elkaar liefhebben ondanks hun tekorten en echt gelukkig kunnen worden. Onze God is een God van hoop… voor Hem is niets onmogelijk!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd