Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Op zieken zullen zij de handen leggen

Al heel wat jaren had Josée regelmatig pijn onder haar rechter schouderblad. Het werd steeds erger als ze moe was. Ze moest dan alle werk laten liggen en gaan rusten tot het weer over was. Voor en tijdens de paasconferentie moest Josée heel wat werk verzetten.

Lees meer...

Hoe je goed nieuws kan brengen aan je buren

Ans Timman, één van de Obed-teamleden van Martie Haaijer, momenteel 77 jaar jong, stuurt ons nog geregeld gebedsverzoeken en nieuws uit Nederland. Onlangs kregen we van haar een mailtje binnen dat we – met haar toestemming – heel graag met jullie delen.

“Volgens mij heb ik wel eens verteld over mijn buurjongen die verbrand is en nu ook verlamd en niets meer kan. Ik dacht ook dat ik er gebed voor had gevraagd, maar dat weet ik niet meer zeker.

Lees meer...

Amos 5:4 Zoek Mij en leef

 

Lang geleden dat ik de man van de krantenwinkel nog gesproken heb.

Nu ik eraan denk…het is wel heel lang geleden!

Eigenlijk schoot ik best goed op met die kerel. We praatten over heel wat dingen, ernstige zaken, grappige feiten…

Hij was een fijn persoon!

Wacht eens even…waarom zeg ik was? Wie zegt dat hij niet meer leeft?

Ik ga er gewoon niet meer langs…

Nu ik er zo over nadenk, mis ik hem echt wel…

Misschien moet ik gewoon eens terug naar zijn winkel gaan…

 

Lang geleden dat ik God nog eens gesproken heb...

 

Veel zegen

 

Hugo

Our website is protected by DMC Firewall!