Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

God heeft geen ziekte nodig om zijn kinderen thuis te brengen

Cora stuurde ons volgend getuigenis door:

“Twee weken voor de grote vakantie kreeg ik bericht dat mijn vader een herseninfarct gekregen had en in het ziekenhuis lag. Het zag er helemaal niet goed uit.
Mijn moeder (94) woonde samen met mijn vader (96) nog zelfstandig in een huisje en ze wilden nog steeds niet naar een bejaardenhuis. Door deze situatie moest mijn moeder wel in een verzorgingshuis geplaatst worden omdat ze niet meer voor zichzelf kon zorgen.

Die zaterdag ben ik naar mijn vader gegaan, wetende dat hij naar zijn hemelse Papa zou kunnen gaan. Ondertussen was mijn gebed: “Vader, niet op deze manier (door ziekte).

Lees meer...

Vader houdt van zijn ganse schepping

Een getuigenis van Carine:

“Annick, mijn buurvrouw, en ik joggen wekelijks twee à driemaal.

Tijdens het joggen wordt er heel wat verteld, over de kinderen, de hond enz…

Ze vertelde me tijdens één van die keren dat ze een weekendje gingen doorbrengen in Durbuy met de familie en Imca, hun hond,  mocht mee. Ze had Imca de vrijdag voor dit weekend nog door de dierenarts een spuitje laten zetten tegen hondsdolheid.  

Lees meer...

Amos 5:4 Zoek Mij en leef

 

Lang geleden dat ik de man van de krantenwinkel nog gesproken heb.

Nu ik eraan denk…het is wel heel lang geleden!

Eigenlijk schoot ik best goed op met die kerel. We praatten over heel wat dingen, ernstige zaken, grappige feiten…

Hij was een fijn persoon!

Wacht eens even…waarom zeg ik was? Wie zegt dat hij niet meer leeft?

Ik ga er gewoon niet meer langs…

Nu ik er zo over nadenk, mis ik hem echt wel…

Misschien moet ik gewoon eens terug naar zijn winkel gaan…

 

Lang geleden dat ik God nog eens gesproken heb...

 

Veel zegen

 

Hugo

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd