Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Een gelukkige en biddende oma vertelt

“Het gebeurde begin augustus aan zee. Jasmijn, m’n dochter, en ik zaten op het strand, de kindjes speelden op 4 à 5 m afstand van ons vooraan in het water.
Plots hoorde ik Bram schreeuwen en ik zag nog net hoe hij door zijn beentjes zakte.

Lees meer...

Polscyste verdwijnt na gebed

Een hele tijd geleden liet Inger aan Ann haar pols zien...daar stond al maanden een zacht knobbeltje. Ann zag meteen dat het ging om een onschuldige polscyste. Die kunnen echter wel last gaan geven als ze groeien...dus ging Inger spreken tegen de cyste en zei dat ze moest verdwijnen. En na een tijdje gebeurde dat ook: de cyste is nu al maanden weg. Dank U Vader!

We laten Danny aan het woord:

 

“Dinsdagavond 3 mei reden Emanuel en ik naar huis na de samenkomst. Op de A4 in de buurt van Kapellen zagen we voor ons op het rechtse baanvak een auto remmen. Op de pechstrook stond een andere wagen. Emanuel zat achter het stuur en week veiligheidshalve uit naar het linkse baanvak.

Plots zagen we op het wegdek een wiel liggen. Emanuel wist niet beter dan zo weinig mogelijk uit te wijken zodat de auto met zijn denkbeeldige overlangse middenas over het wiel kon rijden. De klap onder de auto was hevig. We verwachtten op z’ n minst enige schade aan de auto. We reden de pechstrook op en inspecteerden de auto zo goed en kwaad we konden. Ondertussen kwam er een wagen de pechstrook opgereden met krijsend lawaai en een stel vuurvlammetjes onder de auto net boven het wegdek. Die auto kwam tot stilstand een tiental meter voor ons. De man had het wiel op de één of andere manier vastgehaakt gekregen onder zijn wagen en dat was er niet af te krijgen. Terwijl we daar zo stonden kwam een derde wagen de pechstrook op. De bestuurder van die wagen was met zijn linker voorwiel over het verdwaalde wiel gereden en hield er naast de schrik een klapband aan over.  De VAB werd verwittigd voor de eerste wagen terwijl de bestuurder van de laatste wagen zijn reservewiel monteerde. Wij reden verder naar huis. Zowel diezelfde avond als de volgende ochtend zijn we op zoek gegaan naar mogelijke schade, maar we vonden niks! Onze Hemelse Papa heeft ons duidelijk beschermd en daar zijn we Hem erg dankbaar voor!”

 

Ook Hugo en Inger werden afgelopen maand extra beschermd. Op een maandag had Inger gepoetst in de woonkamer. Daarbij had ze een staande lamp met indirect licht afgestoft. De lamp was gedraaid en stond naar het gordijn gericht. Wat Inger niet wist, was dat de lamp aan stond! Na het poetsen was Inger naar boven gegaan. Hugo ging naar beneden om iemand op te bellen. Beneden gekomen, zag hij de lamp naar het gordijn gericht staan. Hij liep erheen en zag toen dat de lamp een flink gat gebrand had in het gordijn. Wie weet wat er gebeurd was, mocht hij op dat moment niet naar beneden gekomen zijn en dit gezien hebben…dank U Vader voor Uw bescherming!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!