Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Roep mij aan ten dage van de benauwdheid ...

François, de man van Els, kwam na enkele weken afwezigheid terug op het werk. Hij merkte onmiddellijk bij zijn collega’s dat er iets mis was.Toen hij plaats nam achter zijn bureau en zijn computer opstartte, kreeg hij niets in beeld. Zijn collega’s vertelden hem dat zijn computer het opgegeven had: de harde schijf was gecrashed.

Lees meer...

Onverwacht nieuw werk

Jan was in mei 2016 in onderlinge overeenkomst met zijn baas zijn werk kwijt geraakt. Hij kon zijn job in de bouwsector niet meer aan wegens zware rugproblemen. In juli 2017 was de hernia zo erg geworden dat er in zijn rechterbeen bepaalde zenuwen niet meer goed functioneerden. Jan werd dan ook met spoed geopereerd aan zijn rug. De revalidatie verliep vrij vlot.

In het najaar van 2017 kwamen Jan en Ann naar een dienst in onze kerk. Jan Sjoerd Pasterkamp sprak die ochtend over de geestelijke autoriteit van een man.

Lees meer...

De tienergroep van Gods Ambassade organiseert een filmavond op 6 februari.

Waar: Zaal St. Maartensberg in Rijmenam.

Prijs: €3 inclusief een hapje en een drankje

Start: 20.00u

Deuren: 19.30u

 

 

I’m in love with a church girl (Molina, 2013)

Dikke auto’s, chique villa, geld en vrouwen, Miles Montego (Ja Rule) heeft het allemaal, inclusief een verleden. Als drugsdealer was hij de koning op straat en hoewel Miles probeert om die fase achter zich te laten, is de politie daar nog niet zo overtuigd van.

Dan ontmoet hij Vanessa Leon, een heel ander soort vrouw dan hij gewend is en hij voelt zich tot haar aangetrokken door haar pure schoonheid en geloof. Vanessa is een echt kerkmeisje en Miles wordt heen en weer geslingerd tussen zijn oude leven en zijn nieuwe liefde. Ook voor Vanessa brengt die nieuwe liefde de nodige twijfels met zich mee als ze in aanraking komt met Miles’ oude levensstijl, zijn gangstervrienden, pistolen en vroege vriendinnen. Als Miles’ voormalige maatjes worden opgepakt, lijkt het net zich om hem te sluiten. Als hij dan ook Vanessa nog bijna verliest in een verkeersongeluk, stort hij in. Het is tijd voor radicale keuzes.

I'm in Love with a Church Girl is een indringend en inspirerend verhaal over de liefde tussen twee heel verschillende mensen en over het krijgen van een tweede kans. De bekende rapper Ja Rule speelt Miles en de rol van Vanessa wordt vertolkt door Adrienne Bailon. In de bijrollen zien we bekende acteurs als Michael Madsen (van o.a. Reservoir dogs en Kill Bill) en Toby Mac (dcTalk, bekende christen popzanger).

Gebaseerd op het waargebeurd verhaal van de schrijver (Molina) zelf.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bnULsIsuwDY

DMC Firewall is a Joomla Security extension!