Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Werken met God maakt een groot verschil

Liesbeth stuurde ons volgend getuigenis:
“ Vorig jaar september veranderde ik van werk. Toen ik ging solliciteren, vertelde ik dat het voor mij belangrijk was om naar de samenkomsten te kunnen gaan op zondagmorgen. Michel en Anja, de eigenaars van sauna Zensation, waar ik nu al een jaar werk, begrepen dit. Ze vroegen of ik het dan erg zou vinden om in mijn werkweekend de zaak op zondag af te sluiten. Zo kon ik dan naar onze samenkomsten blijven komen. Dit was al een eerste wonder voor mij.

Iedereen weet dat ik er geen geheim van maak dat ik een kind van God ben. En het duurde niet lang.

Lees meer...

"Als gij niet wordt als kinderen..."

Een paar maanden geleden zag Myrthe, een kleindochter van Eugène en Josée, tijdens een zondagsamenkomst in onze kerk mensen naar voor gaan die briefjes in twee dozen staken.
Ze vroeg aan haar oma waarom deze mensen dat deden. Josée legde geduldig uit dat de ene doos er stond om centjes in te steken en de andere om dingen aan Jezus te vragen.

Lees meer...
Our website is protected by DMC Firewall!