Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Kan niet meer genezen ....

KAN NIET MEER GENEZEN… DAN HEB JE BUITEN GOD GEREKEND!

Toen de schoonmoeder van Margriet op paasmaandag 2008 haar rechter bovenarm brak (op 3 plaatsen en erg lelijke breuken, er zit nu een pin, een plaat en een metalen draad in), zeiden de artsen in het ziekenhuis dat dit eigenlijk niet meer kon genezen mede gezien haar hoge leeftijd. Ze is 85 jaar. Margriet verbrak die woorden en moest dat nog vaker doen omdat heel de familie herhaalde wat in het ziekenhuis gezegd werd!  Ze stopte dit ook in de gebedsdoos. Vorige maand luidde het controle verslag dat de bovenarm zeer goed genezen is!
Ze kan haar arm weliswaar nog niet helemaal strekken, maar ze kan hem al goed gebruiken en ze heeft er ook al heel wat kracht in. Als wij het geloven, heeft Vader steeds het laatste woord!

Als je met Jezus wandelt, komt alles goed!

Tijdens de kerstvakantie mocht Monia met Kobe, een vriend en zijn familie mee naar München. Op oudjaar maakten ze met z’n allen een wandeling in de bergen. Het was al 16.00 uur en het zou spoedig gaan schemeren. Kobe’s vader toonde aan de overkant op een berg een berghut en zei dat Kobe en Monia daar heen mochten stappen terwijl zij met de auto naar de hut zouden rijden. Dus gingen Kobe en Monia op pad … maar wat ze niet wisten was dat ze beiden naar het verkeerde huis hadden gekeken dat aan de top van de berg tegenover hen lag. Omdat ze zagen dat het snel donker werd, stapten ze flink door.

Lees meer...
Our website is protected by DMC Firewall!