Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Geen onheil zal u treffen

We laten Danny aan het woord:

 

“Dinsdagavond 3 mei reden Emanuel en ik naar huis na de samenkomst. Op de A4 in de buurt van Kapellen zagen we voor ons op het rechtse baanvak een auto remmen. Op de pechstrook stond een andere wagen. Emanuel zat achter het stuur en week veiligheidshalve uit naar het linkse baanvak.

Lees meer...

Hartklachten onverwacht veel beter

We laten Jos, arts met pensioen, zelf aan het woord:
“Ik was vroeger een fervent wielrenner. Als je aan wielersport wil doen en een beetje wil meekunnen, moet je net zo hard trainen als de beteren … Een keer de vijftig voorbij is het competitie-element er af, maar ik ben blijven door trainen alsof mijn leven en inkomen ervan afhing… Niet juist, uiteraard!

Sedert jaren lijd ik dan ook aan één van de gevreesde gevolgen van dat urenlange trainen tegen zware fysische belasting: voorkamerfibrillatie van het hart.

Lees meer...
Our website is protected by DMC Firewall!