Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Schouder volkomen hersteld door gebed

We kregen dit getuigenis van Mai en laten haar zelf aan het woord:
“In september 2014, twee dagen voor we met vakantie gingen, ben ik thuis van de trap gevallen. Ik ben recht gestaan en kon alles goed bewegen…dank U Jezus voor Uw bescherming! Op vakantie had ik helemaal geen last.
In oktober kreeg ik op een avond wat pijn in m’n rechter schouder. Ik dacht dat ik onze kleinzoon, Lucas, die dag wat veel had opgepakt. De pijn bleef aanhouden en dus ging ik naar de huisarts. Hij dacht dat er wat ontsteking op mijn schoudergewricht zat ten gevolge van die val in september.

Lees meer...

Getuigenissen van de voorbije scholen

Hier volgen enkele reacties ....

 

“Ik heb een ander beeld van God gekregen. Ik heb Hem leren kennen als een liefdevolle Vader, betrouwbaar en vol zorg voor ons. Vroeger zag ik Hem als autoritair, toornig en grillig. Door dat nieuwe godsbeeld is er veel meer rust en geluk in m’n leven gekomen. Ik ben God echt gaan vertrouwen. En het besef groeit dat de Vader elk moment van de dag bij me is, ook als ik me eenzaam voel. Het is bovendien tot me doorgedrongen dat ik in een negatieve samenleving het verschil kan maken door mijn reactie! Ook ben ik gaan bidden voor eenvoudige kwaaltjes: blaasjes in m’n mond en blauwe plekken…en het werkt! “ Mirjam

Lees meer...

Amos 5:4 Zoek Mij en leef

 

Lang geleden dat ik de man van de krantenwinkel nog gesproken heb.

Nu ik eraan denk…het is wel heel lang geleden!

Eigenlijk schoot ik best goed op met die kerel. We praatten over heel wat dingen, ernstige zaken, grappige feiten…

Hij was een fijn persoon!

Wacht eens even…waarom zeg ik was? Wie zegt dat hij niet meer leeft?

Ik ga er gewoon niet meer langs…

Nu ik er zo over nadenk, mis ik hem echt wel…

Misschien moet ik gewoon eens terug naar zijn winkel gaan…

 

Lang geleden dat ik God nog eens gesproken heb...

 

Veel zegen

 

Hugo

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd