Genezen van kanker

Preek v/d week

Nieuwsbrief

Agenda

Webwinkel

Recent

Diagnose verandert en pijn vermindert drastisch

Monique uit Nederland stuurde ons volgend getuigenis:
“Twee weken geleden heb ik een gebedsverzoek voor mijn moeder in jullie gebedsdoos gestopt. Ik vermeldde enkel dat ze heupproblemen had. Daarbij vernoemde ik niet de diagnose die gesteld was: slijmbeurs ontsteking op de heup. Nu is ze de afgelopen twee weken “toevallig” door een vervangende huisarts behandeld, en die verwees haar nu naar de fysiotherapie.

Lees meer...

Portefeuille kwijt ?

Op een maandagavond belde Louis, Ann's vader, z’n dochter en vroeg onmiddellijk of ze voor hem gebeden had. Ann begreep uiteraard niet waar het precies om ging en vroeg wat er gebeurd was.
Louis was samen met z’n vrouw een paar daagjes aan zee. Toen ze in Blankenberge de tram opstapten om naar Wenduine te rijden, voelde hij plots dat z’n portefeuille gestolen was.

Lees meer...
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd